Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 05:57

​Një person theret me thikë në Gllamnik të Podujevës

Podujevë | 13/02/2018 09:45

Policia ka arrestuar një të dyshuar në fshatin Gllamnik pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. 

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress