Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:24

​Një i plagosur në Vlorë

Shqipëri | 16/05/2018 14:11

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen “Pavarësia” në Vlorë.

Mësohet se plagosja ka ndodhur në një lokal.

I plagosur ka mbetur shtetasi Eraldo Lazaj, 32 vjeç, i cili është qëlluar me pistoletë në këmbë dhe është shoqëruar më pas në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, transmeton tch.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve. /KosovaPress/

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress