Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 21.11.2019 12:25

​Një femër sulmohet me shkop të drurit në Podujevë

Podujevë | 13/08/2019 13:27

Një femër në Podujevë, ka informuar se është sulmuar me një shkop të drurit nga një person i cili ka probleme psikike.

Policia rastin e ka cilësuar dhunë në familje.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /KosovaPress/Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress