Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 03:40

​Nipi rrah gjyshen në Suharekë

Suharekë | 11/09/2019 10:28

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress