Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.03.2019 11:55

​Ngacmon një femër me SMS, arrestohet nga policia

Prishtinë | 16/10/2018 12:42

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Ferizaj, për shkak se kishte kërcënuar një femër.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në ora 18.00, kur një femër kishte raportuar në polici se një i dyshuar i kishte dërguar SMS ngacmuese dhe kërcënuese.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress