Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 06:05

​Ndalohen gjashtë shtetas të huaj në Ferizaj

Ferizaj | 13/02/2018 09:38

Policia në Ferizaj ka pranuar informacion lidhur me kontrabandimin e disa personave shtetas të huaj.

 Njësia policore në vend të ngjarjes ka identifikuar dhe njëherit ndaluar gjashtë shtetas të huaj të cilët dyshohet se në Kosovë kanë hyrë në mënyrë ilegale.

Viktimat e kontrabandimit janë dërguar në qendrën për azilkërkues dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress