Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.02.2019 11:05

​Mitrovicasi rrah nënën dhe gruan

Mitrovicë | 14/09/2018 11:06

Policia në Mitrovicë ka arrestuar një person i cili kishte kanosur gruan dhe nënën e tij.

Nuk raportohet për të lënduar, ku me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes./KosovaPress/

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress