Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:50

​Me shantazh një burrë dhunon një femër në Klinë

Klinë | 14/08/2019 12:54

Policia ka arrestuar një person në Klinë, nën dyshimin se i njëjti duke e shantazhuar viktimën femër e ka dhunuar seksualisht.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje .

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress