Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:24

​Listat e veteranëve dorëzohen në Gjykatë

Prishtinë | 07/12/2018 16:32

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës ka njoftuar se aktakuzën e plotësuar dhe njohur në opinion si “Rasti i veteranëve”, e kemi dorëzuar sot në Gjykatën Themelore në Prishtinë.

“Aktakuza është plotësuar sipas vërejtjeve të Gjykatës Themelore në Prishtinë, po ashtu duke pasur parasysh kompleksitetin e rastit, kemi kërkuar afat shtesë, të cilit i jemi përmbajtur me përpikëri”, thuhet në njoftimin e Prokurorisë./KosovaPress/

Temat:
Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress