Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.06.2019 04:04

​Lipjan, paguan derivatet me 100 euro fals

Lipjan | 12/01/2019 10:52

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se dje në fshatin Babush i Muhaxhirëve të Lipjanit, një punëtor i një pompe të derivateve ka njoftuar se një vozitës i pa njohur me një automjet (tabelat ankuesi nuk i dinë) është shërbyer me derivate me ç’ rast ka berë pagesën me një monedhë prej 100 euro.

Kjo monedhë dyshohet të jetë e falsifikuar. Monedha e dyshuar është konfiskuar nga Policia, kurse rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress