Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.06.2018 05:25

​Kontrabandonin barna

Prishtinë | 19/05/2017 10:33

​Njësiti policor gjatë patrullimit në fshatin Seqishtë të Hani i Elezit, kanë vërejtur tre të dyshuar që dyshoheshin se ishin duke bartur mallra të kontrabanduara.

Sipas Policisë, të dyshuarit me të vërejtur policinë kanë ikur nga vendi i ngjarjes duke lenë tre çanta në pyll. Gjatë kontrollit në çanta janë gjetur dhe konfiskuar barëra: 3580 paketime” Diazepam”, 200 paketime “Halldon” , 100 paketime” Tramadoll” dhe 20 paketime Injeksione” Fllosteron”.

Vlera e mallit të konfiskuar nuk është raportuar. Nuk raportohet për të arrestuar./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress