Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:14

​Klinë, e vret nipin derisa po luante me armë

Prishtinë | 11/02/2018 15:52

Një i mitur ka humbur jetën në mënyrë aksidentale në fshatin Grabanicë të komunës së Klinës. Viktima e cila ishte në klasën e pestë, është qëlluar aksidentalisht me armë zjarri nga daja i vet i cili ishte në vitin e parë në shkollë të mesme.

KosovaPress merr vesh se viktima është nga fshati Berliq i komunës së Deçanit dhe është dërguar në spital pa shenja jete.

Ai ishte me nënën e tij për t’u përshëndetur me dajët pasi që babi i tij po përgatiste letrat për bashkim familjar jashtë Kosovës.

 

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress