Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:21

​Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

Prizren | 17/07/2017 10:17

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore.

Të njëjtit i është ofruar tretman mjekësor dhe më pas është liruar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

 

 

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress