Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:28

​Kërcënon femrën nëpërmes rrjeteve sociale, arrestohet

Obiliq | 11/07/2018 10:31

Policia në Obiliq ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti përmes rrjetit social ka kërcënuar një femër.

Gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë me gas. 

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

 

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress