Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 27.05.2018 11:44

​Kërcënon dhe rrah të miturën

Drenas | 13/09/2017 09:20

Një person është arrestuar në Gllogoc, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me viktimën femër K/Shqiptare (e mitur) kishte sulmuar fizikisht atë si dhe e kishte kanosur.

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore.

 Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress