Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 07:47

​Katër të mitur arrestohen në Prizren për grabitje

Prizren | 12/06/2019 11:21

Policia në Prizren ka arrestuar katër të dyshuar, tre-meshkuj dhe një femër (të mitur ), pasi të njëjtit duke përdorur forcën dhe mjete të forta, i kanë grabitur para të gatshme një personi në vlerë 880 €.

Të gjithë të dyshuarit, pas intervistimit në prezencë të prindërve dhe avokatëve, në konsultim me prokurorin, janë dërguar në mbajtje. /KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress