Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.01.2018 02:48

​Kapet duke vjedhur gjësende ushqimore në një market

Rahovec | 19/03/2017 17:01

Në rrugën “Xhelal Hajda” në Rahovec, Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin pasi që, i njëjti në gjendje të dehur, në një market ka vjedhur gjësende ushqimore.

I dyshuari gjatë arrestimit ka rezistuar dhe po ashtu ka tentuar që t’i godas zyrtarët policor.

Me vendim të prokurorit, i njëjti është dërguar në mbajtje. /KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress