Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:28

​Ia kërkon 3 mijë euro që të mos ia rrënojë shtëpinë

Pejë | 16/04/2019 10:02

Një person është arrestuar në Pejë, në dyshimin se e ka detyruar një tjetër që t’ia kërkojë 3 mijë euro në të kundërtën do të ia rrënojë shtëpinë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës në raportin ditor./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress