Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 06:01

​I plagosuri në lagjen ‘Marigona’ është një mjek

Prishtinë | 13/02/2018 10:38

Një person i moshës 54 vjeç është plagosur sot në lagjen Marigona në Graçanicë.

KosovaPress mëson se i plagosuri është Përparim Gojani ndërkaq  nga dëshmitarë në vendin e ngjarjes bëhet e ditur se ai është plagosur nga dhëndri i tij.

Sipas Policisë i dyshuari është një 64 vjeçar dhe i njëjti është arrestuar nga Policia./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress