Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 07:49

​I dehuri tenton të sulmojë fizikisht bashkëshorten, arrestohet

Viti | 12/06/2019 11:06

Një person është arrestuar në Vitit nën dyshimin se në gjendje të dehur, ka kanosur dhe ka tentuar ta sulmojë fizikisht bashkëshorten e tij.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pasi i është stabilizuar gjendja nga dehja, është intervistuar dhe është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Viti, mëngjesin e djeshëm, njofton Policia./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress