Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 06:04

​I dehur rrah gruan dhe vajzën

Zveçan | 16/04/2018 10:52

Policia ka arrestuar një serb në Zveçan pasi që kishte sulmuar bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Vajza kishte marrë lëndime të lehta trupore ku kishte marrë trajtim mjekësore. I dyshuari ka qenë nën ndikimin e alkoolit. Rasti duke u hetuar./KosovaPress/

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress