Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 17.12.2018 07:26

​I dehur maltreton dhe kërcënon anëtarët e familjes

Mitrovicë | 14/11/2017 11:07

Policia në Mitrovicë ka arrestuar një person pasi që dyshohet se i njëjti në gjendje të dehur ka maltretuar dhe kërcënuar anëtarët e familjes se do t’i largojë nga shtëpia.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress