Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 05:56

​Humb kontrollin mbi veturë, lëndohet një pasagjere

Prishtinë | 21/10/2019 14:00

Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rrugës.

Si pasojë e aksidentit drejtuesi dhe një pasagjere femër pësojnë lëndime trupore dhe të njëjtit dërgohen në spitalin e Gjilanit./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress