Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.09.2019 12:44

​Grabitje me armë në një pompë të derivateve

Prishtinë | 19/08/2019 07:37

Dy persona të panjohur nën kërcenim i armeve kanë grabitur para në një pompë të derivateve në fshatin Kramovik të Rahovecit.

Rasti ka ndodhur të shtunën në mbrëmje dhe është raportuar nga dy punëtorët e kësaj pompe. Sipas tyre, të dyshuarit pasi u kanë grabitur parat, janë larguar në drejtim të panjohur./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress