Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 11.12.2019 04:55

​Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Gjakovë

Gjakovë | 23/07/2019 12:14

​Një grabitje e armatosur ka ndodhur në një pompë të derivateve mbrëmë pas orës 21:00 në fshatin Fshaj të Gjakovës.

Dy persona të dyshuar dhe nën kërcenim e armëve e kanë rrahur punëtorin dhe kanë arritur që të marrin rreth 435 euro dhe më pas janë larguar prej vendit të ngjarjes.

Viktimës i është dhënë ndihma mjekësore.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress