Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.03.2019 11:26

​Grabitet një bastore sportive në Kaçanik

Ferizaj | 12/01/2019 08:54

Policia ka njoftuar se dje në fshatin Doganaj të Kaçanikut një mashkull është ankuar se derisa ishte ne vendin e punës në lokalin bastore sportive, kanë hyrë dy persona të dyshuar e të maskuar, nën kërcënimin e armës-revole, kanë grabitur nga arka para dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar. Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante Policore.  Me vendimin e Prokurorit, është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress