Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.03.2019 08:02

​Gjenden mbetje mortore në malin e Planejës

Prizren | 08/11/2018 10:17

Policia raporton se një qytetar ka lajmëruar Policinë se në fshatin Planej të Prizrenit ka gjetur në pyll mbetje mortore me rroba ushtarake të panjohura.

Njësitë policore janë në vendin e ngjarjes dhe pritet të dalin edhe njësiti për krime lufte. Rasti në procedurë./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress