Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 15.09.2019 07:17

​Gjenden afër 2000 mijë lloje të barnave pa banderola

Prishtinë | 25/05/2019 10:42

Njësia Rajonale për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupcionit në Pejë në bashkëpunim me inspektorët e Ministrisë së Shëndetësisë kanë kontrolluar disa barnatore ku kanë gjet dhe konfiskuar 1724 paketime të llojeve të ndryshme të barnave pa banderola.

Lidhur me rastin  është njoftuar Prokurori dhe rasti mbetet nën hetime./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress