Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 15.11.2019 10:47

​Femra sulmon mashkullin në Gjilan, arrestohet

Gjilan | 08/11/2019 11:27

Policia në Gjilan ka arrestuar një femër si e dyshuar se e ka sulmuar fizikisht një mashkull.

Rasti nga Policia është raportuar si dhunë në familje ndërsa nuk sqarohet se cilat janë raportet në mes sulmueses dhe të sulmuarit.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress