Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 24.10.2019 12:05

​Femra godet me mjet të mprehtë një burrë në Gjilan

Gjilan | 09/10/2019 10:16

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Gjilan një femër pasi që dyshohet se me mjet të mprehtë e ka goditur në bark një burrë.

Viktima si pasojë e rastit ka pësuar lëndime dhe ka marrë tretman mjekësor. Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress