Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 23.01.2020 07:35

​FAST Kosova arreston një shtetas të huaj në kërkim ndërkombëtar

Prishtinë | 05/12/2019 18:00

Policia e Kosovës përmes njësitit për persona të arratisur FAST Kosova ka arrestuar sot shtetasin çek me iniciale M.J. (1965), i kërkuar me urdhër-arrest ndërkombëtar dhe evropian.

Personi i arrestuar është dënuar nga autoritetet e Çekisë me gjashtë vjet burg për veprën penale “mashtrim”.

Me vendim të Prokurorit të Shtetit i njëjti dërgohet në mbajtje.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress