Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 02:51

​E sulmon me thikë, lëndohet një i mitur në Suharekë

Prishtinë | 12/10/2017 14:27

Është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti pas një fjalosje, dyshohet se ka goditur me thikë viktimën mashkull, fëmijë i moshës 13-vjeçare.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin rajonal në Prizren.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress