Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 15.09.2019 07:21

​E kërcënon se do t’i vendos bombë në shtëpi, arrestohet serbi nga Leposaviqi

Leposaviq | 21/05/2019 10:49

Një femër e nacionalitetit serb nga Leposaviqit ka njoftuar në Polici se i dyshuari i komunitetit serb ka fotografuar shtëpinë e saj dhe i njëjti e ka kanosur se do t’ia vejë bombën.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress