Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.08.2019 04:32

​Dy vajza arrestohen për vjedhje të rrobave në Ferizaj

Ferizaj | 16/05/2019 09:50

Dy femra janë arrestuar dje në Ferizaj nën dyshimin se kanë vjedhur rroba në një dyqan.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka informuar se në lokalin e tij dy femra K-Shqiptare kanë vjedhur rroba. Njësia policore ka arritur të arrestojnë dy të dyshuarat, ku me vendim të prokurorit njëra është dërguar në mbajtje dhe tjetra është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raporton ditor të PK-së./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress