Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 11.12.2018 09:10

​Dy persona theren me thikë në Gllogovc

Gllogovc | 02/01/2018 12:29

Një person nga Gllogovci ka raportuar në Polici se për shkaqe të pa njohura është sulmuar me një mjet të mprehtë –thikë nga i dyshuari.

Viktima është dërguar ne QKMF Gllogovc për tretman mjekësor dhe më pas është dërguar  në QKUK Prishtinë.

Lidhur me rastin ndihmë mjekësore  ne QKMF Gllogovc ka kërkuar edhe një mashkull,  i cili po ashtu është i lënduar me mjet te mprehtë –thikë dhe që dyshohet se personat e lënduar të jenë të përfshirë në të njëjtin rast. I dyshuari është në kërkim nga njësiti policor./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress