Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 21.10.2018 01:38

​Djali e rrah babën në Klinë

Klinë | 02/01/2018 12:54

Policia ka arrestuar dje një të dyshuar në Klinë pasi që e ka sulmuar fizikisht babain e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/

 

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress