Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 27.05.2018 11:47

​Digjet një fabrikë e peletit

Kllokot | 13/09/2017 10:32

Policia raporton se në rrethana të panjohura është përfshi nga zjarri një pjesë e fabrikës së peletit, në Kllokot, pronë e ankuesit, shqiptar i Kosovës.

Njësiti zjarrfikës ka dal në vend të ngjarjes dhe ka shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar./KosovaPress/


Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress