Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 26.05.2018 02:02

​Digjen rreth 4 hektar barishte në Kamenicë

Prishtinë | 12/08/2017 13:35

Rreth 3-4 hektar barishte në rrethana të panjohura janë përfshirë nga zjarri në fshatin Hodonovc të Kamenicës.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress