Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 21.11.2019 12:26

​Dhunohet një femër në Klinë nga disa persona

Klinë | 13/08/2019 13:37

Një person ka informuar në polici se një femër nën kërcënim dhe pa dëshirën e saj kishte kryer marrëdhënie seksuale me të dyshuarit.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Klinë, mëngjesin e djeshëm./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress