Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:52

​Detyron fëmijët të kërkojnë lëmoshë, arrestohet një grua në Pejë

Pejë | 06/12/2018 10:53

Policia e Kosovës ka arrestuar në Pejë të dyshuarën e komunitetit egjiptian pasi që e njëjta ka braktisur fëmijët e saj.

Sipas Policisë dy fëmijët e moshës ë mitur janë gjetur në rrugë duke kërkuar lëmoshë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bekim Berisha” dhe e  njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit  është liruar në procedurë të rregullt./KosovaPress/

Temat:
Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress