Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:28

​Burri sulmon gruan në Prishtinë, nuk arrestohet

Prishtinë | 13/06/2018 10:15

Një grua në Prishtinë gjatë ditës së djeshme ka raportuar se bashkëshorti i saj, pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa lidhur me rastin është njoftuar prokurori, QPS-ja dhe mbrojtësi i viktimave. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor. /KosovaPress/

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress