Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:56

​Burrë dhe grua kapen duke vjedhur në një qendër tregtare

Viti | 06/12/2018 10:27

Policia raporton se ka arrestuar në Viti burrë dhe grua pasi që të njëjtit janë kapur në flagrancë duke vjedhur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Rexhep Bislimi” dhe të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari  është dërguar në mbajtje ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt. 

Temat:
Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress