Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.03.2019 11:24

​Braktiset një fëmijë lëmosh kërkues në Prizren

Prizren | 12/01/2019 09:31

Pas publikimit dhe shpërndarjes të një fotoje të një fëmije lëmosh kërkues të shtrirë tek Ura e Gurit në Prizren, Policia pas një pune hetimore ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë një familjare, të dyshuarën rome, shtetase e Shqipërisë.

E dyshuara pas intervistimit dhe konfiskimit të dokumentacionit me vendimin e Prokurorit, lirohet në procedurë të rregullt. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress