Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 19.08.2019 07:37

​Babai rrah të bijën në Gjakovë

Gjakovë | 14/08/2019 13:01

Një person është arrestuar në Gjakovë pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vajzën e tij.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar ne procedurë të rregullt, njofton Policia e Kosovës në raportin ditor.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress