Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.06.2019 02:18

​Autobusi mbyt 11-vjeçarin në Lushtë të Mitrovicës

Mitrovicë | 10/10/2018 18:13

Një fëmijë i moshës 11-vjeëare ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, tha për KosovaPress se aksidenti ka ndodhur rreth orës 15.00.

“Një fëmijë 11-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e goditjes së autobusit në një rrugë lokale në fshatin Lushtë”, tha ai.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar në ndriçimin e plotë të këtij rasti tragjik./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress