Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 09:04

​Arsenal armësh gjenden në një shtëpi të një serbi në Kaçanik

Kaçanik | 08/11/2018 10:28

Policia raporton se në fshatin Korminjan i Ultë, të Kaçanikut në një shtëpi të pabanuar pronë e të dyshuarit, i nacionalitetit serb janë gjetur dhe konfiskuar: 2 armë gjysmë automatike, 2 AK-47, 4 granata dore, 1 gaz lotsjellës, 6 karikatorë, 142 copë fishekë, 2 radiolidhje dhe 100 copë banderola të Ministrisë së Shëndetësisë.

Nuk raportohet për të arrestuar, rasti nën hetime./KosovaPress/


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress