Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 02:51

​Arrestohet për organizim të skemave piramidale në Gjakovë

Gjakovë | 12/10/2017 14:30

Njësitet policore në bashkëpunim me njësitet e Doganës dhe ATK-së, gjatë bastisjes së një lokali pronë e të dyshuarit mashkull në rrugën “Ali Pashë Tepelena” në Gjakovë, kanë gjetur dhe konfiskuar katër aparate të lojërave të fatit, fletore pune, dhe 111 euro.

I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.     

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress