Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 07:12

​Arrestohet në Pejë shtetasi i huaj që ishte në kërkim nga INTERPOL-i

Prishtinë | 16/05/2019 10:00

Një shtetas i huaj është arrestuar nga Policia e Kosovës , pasi që gjatë verifikimit të tij ka rezultuar se pasaporta e prezantuar nga ai ishte e vëllait të tij dhe i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i në shtetin e tij.

 I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur ditën e djeshme në Pejë./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress