Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.06.2019 02:17

​Arrestohen, pastaj lirohen dy të dyshuar për posedim të substancave narkotike

Prishtinë | 12/01/2019 08:30

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se dje në Prishtinë janë arrestuar një shqiptar dhe një serbe, pasi kishin pranuar një dërgesë postare me substancë e dyshuar narkotike të llojit “Amfetaminë”, me peshë dhjetë gramë, si dhe “MDMA-ekstazi”- katër copa në formë tablete.

Me vendim të Prokurorit, dy të dyshuarit pas intervistimit lirohen në  procedurë të rregullt. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress