Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 09:02

​​Aksident në qendër të Prishtinës, dy të lënduar

Prishtinë | 15/02/2016 07:03

Dy persona ka mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në këto momente në qendër të Prishtinës.

KosovaPress, merr vesh se që të dy kanë marrë lëndime dhe janë dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim.

Aksidenti ka ndodhur tek semaforët kryesor në Prishtinë, afër Katedrales.

Një Golf 6 dhe një Pasat janë veturat që janë ndeshur njëra me tjetrën. Policia e Kosovës është në vendin e ngjarjes dhe po merren me ekspertizën. /KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress